computersplace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Computersplace je odlican forum na kojem mozete saznati sve sta Vas zanima iz oblasti racunarske i gaming technologije,takodje forum computersplace Vam moze pomoci pri problemima sa racunarima.Posjetite nas,registrujte se i ostanite aktivni na forumu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Vas muzicki Role Model

Go down 
AuthorMessage
Jacky
Super Administrator
Super Administrator
Jacky


Posts : 88
Join date : 2009-01-18
Age : 30
Location : Banja Luka

Vas muzicki Role Model Empty
PostSubject: Vas muzicki Role Model   Vas muzicki Role Model Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 2:35 pm

Ovdje mozete pisati o svojim omiljenim muzicarima i pjevacima! Zasto ih volite,zasto su Vam bas oni muzicki uzori,mozete stavljati njihove slike...Pa evo ja cu poceti prvi. Moj omiljeni rapper je Lloyd Banks jedan od clanova G-UNIT-a. On mi je uzor i u pisanju svojih rap textova nastojim da budem sto blize njemu,takodje mi se svidja njegov glas koji je odlican iako Lloyd nije savrseni vokal! U pisanju svojih rap textova zelim da dostignem njegov nivo rappovanja,mada sam jos daleko od toga,ali nadam se da cu to usavrsiti,volim ga zato jer se uspio probiti od dna ka vrhu i iako je clan G-UNIT-a nije toliko pohlepan kao neki clanovi,i stalo mu je do gangsta rapa i jednostavno zeli biti najbolji! gangsta rapper.
Vas muzicki Role Model Lloyd-banks-um06
Vas muzicki Role Model Lloyd_banks_
Vas muzicki Role Model 300px-Lloyd_Banks
A sada Vasi omiljeni muzicari i njihove slike.
Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
https://computersplace.forumotion.net
 
Vas muzicki Role Model
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
computersplace :: Multimedia :: Muzika koju slusate-
Jump to: