Computersplace je odlican forum na kojem mozete saznati sve sta Vas zanima iz oblasti racunarske i gaming technologije,takodje forum computersplace Vam moze pomoci pri problemima sa racunarima.Posjetite nas,registrujte se i ostanite aktivni na forumu!

HomeCalendarFAQSearchMemberlistRegisterLog in

Share | 

Predstavite se auditorijumu foruma

Go down 
AuthorMessage
Jacky
Super Administrator
Super Administrator

PostSubject: Predstavite se auditorijumu foruma   Sun Jan 18, 2009 4:38 pm

Ovaj topic je otovoren u sekciji Pravila da bi se izbjeglo spamovanje u drugim sekcijama foruma. Pa napisite nam nesto o sebi,evo ja cu poceti: Laughing
Ime:Djordje Maksimovic-Jacky
Godiste:1993
Visina:1.86cm
Tezina:75KG
Tjelesna gradja:prosjecna sa malo iznadprosjecnom visinom
Opis kose:Veoma crna,kraca,kazu da je cool
Opis tena:svjetliji ten
Uopsteno:kazu da imam usta kao nigga(nisam siguran da li je to kompliment ili uvreda),imam velike bijele zube(ako nekog zanima),kao kakav wolf:xD
Hobiji:rap muzika,kompjuteri(hardware i gaming),citanje casopisa)(Screen Fun i Bravo magazine),plivanje,djevojke(kako kada)...
Uspjesi/neuspjesi u skoli:idem u Jezicku gimnaziju u Banja Luci,prosjek mi varira izmedju 4.70-4.93-matematika mi je najslabija strana,a Informatika,Engleski jezik i Istorija su mi najdrazi predmeti!
Hmm,sta jos reci. Obozavam kompjutere,ponajvise me zanima hardware kompjutera,ali naravno volim i gaming!!!
Back to top Go down
View user profile http://computersplace.forumotion.net
GeForce
Newbie
Newbie

PostSubject: Re: Predstavite se auditorijumu foruma   Sun Jan 18, 2009 6:49 pm

Zovem se Aleksandar, iz ZR-a sam, imam 12 godina, nizak sam, idem u Cvijic... Kratka kosa...
Back to top Go down
View user profile
Vlada
Newbie
Newbie

PostSubject: Re: Predstavite se auditorijumu foruma   Sun Jan 18, 2009 10:52 pm

Zovem se Vladimir,zovu me Vlada,Vlaja,Vlajdz...Imam 13 godina,zivim u Nisu.Treniram kosarku,volim igrati PC igre,ali me interesuje i Photoshoop,programiranje i ostale stvari u vezi PC-ja osim Hardware-a.Pozz!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Predstavite se auditorijumu foruma   

Back to top Go down

Predstavite se auditorijumu foruma
Back to top 
Page 1 of 1