computersplace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Computersplace je odlican forum na kojem mozete saznati sve sta Vas zanima iz oblasti racunarske i gaming technologije,takodje forum computersplace Vam moze pomoci pri problemima sa racunarima.Posjetite nas,registrujte se i ostanite aktivni na forumu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Igre koje igrate i koje ste igrali

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Jacky
Super Administrator
Super Administrator
Jacky


Posts : 88
Join date : 2009-01-18
Age : 30
Location : Banja Luka

Igre koje igrate i koje ste igrali Empty
PostSubject: Igre koje igrate i koje ste igrali   Igre koje igrate i koje ste igrali Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 4:46 pm

Ovo je topic namjenjen igrama koje ste igrali ili jos igrate i igrama koje su Vam omiljene i kojih ste rado sjecate. Podjelite ovdje svoja gaming osjecanja. Ja cu prvi poceti:Omiljena igra mi je Call of Duty 4 Modern Warfare. Odlicno sam se zabavljao igrajuci ovu igru i svaki sat proveden uz nju se isplatio. Igra je imala sjajnu pricu i fenomenalnu grafiku,jedina mana je ta sto je igra prekratka,ali je zato tu odlican multiplayer koji je prava zabava i odlican izazov za sve FPS sladokusce. Takodje jos jedna igra koja me je veoma usrecila je NFS Underground 2. Sjajna igra,po meni najbolja u serijalu koja je imala savrsen soundtrack,solidnu pricu,odlicnu grafiku(za tadasnje standarde) i super inovacije za tuning automobila.
Back to top Go down
https://computersplace.forumotion.net
GeForce
Newbie
Newbie
GeForce


Posts : 5
Join date : 2009-01-18

Igre koje igrate i koje ste igrali Empty
PostSubject: Re: Igre koje igrate i koje ste igrali   Igre koje igrate i koje ste igrali Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 6:54 pm

Trenutno igram samo CS 1.6, i DBZ!
Back to top Go down
Vlada
Newbie
Newbie
Vlada


Posts : 4
Join date : 2009-01-18

Igre koje igrate i koje ste igrali Empty
PostSubject: Re: Igre koje igrate i koje ste igrali   Igre koje igrate i koje ste igrali Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 10:55 pm

Trenutno igram CS 1.6,Left 4 Dead,Saints Row 2 sam danas instalirao tako da cu ga igrati.
Back to top Go down
Sponsored content





Igre koje igrate i koje ste igrali Empty
PostSubject: Re: Igre koje igrate i koje ste igrali   Igre koje igrate i koje ste igrali Icon_minitime

Back to top Go down
 
Igre koje igrate i koje ste igrali
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jeste li igrali?
» Najbolje video igre

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
computersplace :: Video igre :: PC Igre-
Jump to: