computersplace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Computersplace je odlican forum na kojem mozete saznati sve sta Vas zanima iz oblasti racunarske i gaming technologije,takodje forum computersplace Vam moze pomoci pri problemima sa racunarima.Posjetite nas,registrujte se i ostanite aktivni na forumu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Need for Speed Undercover

Go down 
AuthorMessage
Jacky
Super Administrator
Super Administrator
Jacky


Posts : 88
Join date : 2009-01-18
Age : 30
Location : Banja Luka

Need for Speed Undercover Empty
PostSubject: Need for Speed Undercover   Need for Speed Undercover Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 6:44 pm

Sta mislite o najnovijem NFS serijalu? Presao sam ga i uzivao sam igrajuci ga. Odusevilo me to sto je policija vracena u igru zajedno sa svim nelegalnim aktivnostima. koje su bile zastupljene u prijasnjim NFS serijalima. Takodje me je odusevio izbor autmobila u igri-preko 50 automobila najpoznatijih marki na svijetu(osi Ferrari-ja),mada sam se razocarao pricom,jer su mi mnogo bolje bile price iz NFS Carbona i Most Wanteda. Grafika je solidna mada se zna dogoditi koji zastoj cak i na jacim masinama sto zna biti iritantno u toku trke. Sto se tice samog gameplay-ja u igri on varira. Iako je lako upravljanje vozilima cesto se desavalo da se dogode neugodna proklizavanja kada se sudarite sa vozilima iz gradskog prometa ili sa policijskom patrolom. Govoreci o policiji moze se reci da je solidno uradjena,mada cesto prvai probleme pogotovo kod obavljanja zadataka kradje skupocjenih automobila kada Vas jednostvano opsjedaju nedajuci Vam da "radite". Muzika u igri je odlicna,jedina steta je sto nema afirmisanih izvodjaca iz hip-hop branse,ali nadam se da ce to biti ispravljeno u sljedecim nastavcima NFS-a. U zakljucku:NFS Undercover je mnogo bolji od NFS Pro Streeta koji je bio cisti promasaj,ali ipak Undercover nije ni na jdnom polju nadmasio svoje prethodnike:NFS Underground 2,Most Wanted ni Carbon. Ali izgleda da je EA Games shvatio u kojem pravcu sa NFS serijalom treba da ide u buducnosti.
Back to top Go down
https://computersplace.forumotion.net
 
Need for Speed Undercover
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
computersplace :: Video igre :: PC Igre-
Jump to: