computersplace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Computersplace je odlican forum na kojem mozete saznati sve sta Vas zanima iz oblasti racunarske i gaming technologije,takodje forum computersplace Vam moze pomoci pri problemima sa racunarima.Posjetite nas,registrujte se i ostanite aktivni na forumu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Counter Strike 1.6

Go down 
AuthorMessage
Jacky
Super Administrator
Super Administrator
Jacky


Posts : 88
Join date : 2009-01-18
Age : 30
Location : Banja Luka

Counter Strike 1.6 Empty
PostSubject: Counter Strike 1.6   Counter Strike 1.6 Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 3:50 pm

Ovo je tema posvecena planetarno popularnom Counter Strike-u 1.6,poznat je kao jedna od igara koja se igra masivno kao i WoW,mozda cak i vise. Prije sam igrao CS1.5,a juce sam skinuo sa neta CS1.6 i instalirao sam ga,i od juce provodim sate i sate uz njega,zabava je odlicna. Nazalost,proslo je dugo vremena od kada sam igrao CS1.5 tako da su moje CS vjestine "zahrdjale",i sada sam prije online okrsaja primoran da se uvjezbavam igrajuci sa botovima,sto i nije toliko lose mada me jos ubiju na medium nivou tezine,ali poboljsacu se ja,tek sam juce krenuo,a kada se uvjezbam onda cu da se ukrstam vatru sa ostalim igracima u online rezimu. Da li igrate CS1.6,kakva su Vasa iskustva sa njime i da li ga igrate kao ja sa botovima ili ste ipak online igrac. Ako ste online igrac napisite nam nesto tome,kakav ste profil igraca,na kojim serverima igrate,koliko cesto,da li birate CT team ili pak terroriste...sve sto zelite,a da je vezano za CS1.6. Nadam se da se usloro vidimo u online okrsajima.
Back to top Go down
https://computersplace.forumotion.net
 
Counter Strike 1.6
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dogovori za igranje Counter Strike 1.6

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
computersplace :: Video igre :: PC Igre-
Jump to: