computersplace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Computersplace je odlican forum na kojem mozete saznati sve sta Vas zanima iz oblasti racunarske i gaming technologije,takodje forum computersplace Vam moze pomoci pri problemima sa racunarima.Posjetite nas,registrujte se i ostanite aktivni na forumu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Preporuka za gamepad

Go down 
AuthorMessage
Jacky
Super Administrator
Super Administrator
Jacky


Posts : 88
Join date : 2009-01-18
Age : 30
Location : Banja Luka

Preporuka za gamepad Empty
PostSubject: Preporuka za gamepad   Preporuka za gamepad Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:59 pm

Da li koristite neki gamepad ili joystick prilikom gaming sesija? Ako koristite,preporucite mi neki dobar gamepad,jer planiram kupiti,ali ne znam koji(neka cijena gamepada ne bude visa od 15eura). Mada sam naviknut na tastaturu,i nisam imao puno iskustva na gamepadu(osim nesto malo na Playstationu),cak i PES serijal i Mortal Combat 4 igram na tastaturi,sto bas i nije lako,htio bi kupiti jedan dobar kvalitetan gamepad da sebi olakasam gaming u PES09 i NFS-u,kao i nekim drugim igrama za koje je pozeljan gamepd. Tako da cekam preporuke.
P.S ako moze da postavite sliku pored navedenpg gamepada,jer bi onda lakse odlucio.
Preporuka za gamepad Fxcn7950gt_gamepad_sm
Back to top Go down
https://computersplace.forumotion.net
 
Preporuka za gamepad
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
computersplace :: Racunarski hardware i sistemski software :: Periferne racunarske komponente-
Jump to: