computersplace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Computersplace je odlican forum na kojem mozete saznati sve sta Vas zanima iz oblasti racunarske i gaming technologije,takodje forum computersplace Vam moze pomoci pri problemima sa racunarima.Posjetite nas,registrujte se i ostanite aktivni na forumu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 EA Games vs piraterija

Go down 
AuthorMessage
Jacky
Super Administrator
Super Administrator
Jacky


Posts : 88
Join date : 2009-01-18
Age : 30
Location : Banja Luka

EA Games vs piraterija Empty
PostSubject: EA Games vs piraterija   EA Games vs piraterija Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 7:41 pm

Zanima me sta mislite o tome sto EA Games implementira invanzivniji nego ikada "copy protection system" u svoje novije igre?
Konkretni primjeri:Spore, Warhead, Mass Effect, RA3 - da mogu samo po 3-4 puta da se instaliraju,ogranicenja u savevovanju GTA IV, te "online aktivacija" i slicna cudesa i ostale gluposti.
Posto sam veoma ljut na EA Games i na sve ostale kompanije koje prozivode video igre i kao gamer i kao CNC fan, jer mi net nije uvek dostupan, sto znaci da ne mogu da koristim njihov proizvod (igru) koju sam posteno kupio.
Sta vi mislite o tome,smatrate li da ce EA Games prestati sa takvim nastupom na trzistu?
Back to top Go down
https://computersplace.forumotion.net
 
EA Games vs piraterija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Flash games 4 free

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
computersplace :: Racunarski hardware i sistemski software :: Vijesti iz racunarske industrije-
Jump to: