computersplace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Computersplace je odlican forum na kojem mozete saznati sve sta Vas zanima iz oblasti racunarske i gaming technologije,takodje forum computersplace Vam moze pomoci pri problemima sa racunarima.Posjetite nas,registrujte se i ostanite aktivni na forumu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pure The Game

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Jacky
Super Administrator
Super Administrator
Jacky


Posts : 88
Join date : 2009-01-18
Age : 30
Location : Banja Luka

Pure The Game Empty
PostSubject: Pure The Game   Pure The Game Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 5:51 pm

Sjajna igra koja me osvojila na prvoj voznji...instalirao sam je odmah nakon sto je izasla i sada je igram. World Tour sam presao za manje od sedam dana,a jos se zabavljam igrajuci je online. Kakva su Vasa misljenja o doticnoj igrici i da li je uopste igrate?
EDIT:Evo mog online rekorda u Pure-u:
Pure The Game 2igfvk5[img][/img]
Sta kazete? Nije lose ha?


Last edited by Jacky on Sun Jan 25, 2009 5:52 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://computersplace.forumotion.net
Vlada
Newbie
Newbie
Vlada


Posts : 4
Join date : 2009-01-18

Pure The Game Empty
PostSubject: Re: Pure The Game   Pure The Game Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 10:56 pm

Super je igra,World Tour mi se nije svideo tako da ga nisam ni igrao.Jedna od zanimljivih igara prosle godine...bar meni...vozikanje po blatu i unistavanje majke prirode,bas cool.Steta sto mi ne radi online Sad
Back to top Go down
Nikolas
Newbie
Newbie



Posts : 8
Join date : 2009-01-19
Age : 30
Location : Duboko u šumi...

Pure The Game Empty
PostSubject: Re: Pure The Game   Pure The Game Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 5:16 pm

Ja sam isto odušvljen igrom, sviđa mi se grafika, mada ono što me je razočaralo jeste čudna fizika pri skakanju i padanju sa ATV-om... Svakako igrici za preći!
Back to top Go down
http://www.myspace.com/nikolasmadafaka
Sponsored content





Pure The Game Empty
PostSubject: Re: Pure The Game   Pure The Game Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pure The Game
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dogovori za Pure igranje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
computersplace :: Video igre :: PC Igre-
Jump to: