computersplace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Computersplace je odlican forum na kojem mozete saznati sve sta Vas zanima iz oblasti racunarske i gaming technologije,takodje forum computersplace Vam moze pomoci pri problemima sa racunarima.Posjetite nas,registrujte se i ostanite aktivni na forumu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Sta mislite o Windows XP-u

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Jacky
Super Administrator
Super Administrator
Jacky


Posts : 88
Join date : 2009-01-18
Age : 30
Location : Banja Luka

Sta mislite o Windows XP-u Empty
PostSubject: Sta mislite o Windows XP-u   Sta mislite o Windows XP-u Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 6:24 pm

Sta mislite o Windows XP-u??? Da li ga koristite ili ste presli na Windows Vistu??? Koji Service Pack koristite,ja sam instalirao SP3 jer ispravlja brojne bugove i popravlja mrezu i optimizaciju,a i GTAIV mnogo bolje radi na SP3 nego na SP2. Na Vistu ne namjeravam da predjem dok ne budem primoran zbog video igara,za sada mi je Windows XP odlican Operativni sistem.
Back to top Go down
https://computersplace.forumotion.net
GeForce
Newbie
Newbie
GeForce


Posts : 5
Join date : 2009-01-18

Sta mislite o Windows XP-u Empty
PostSubject: Re: Sta mislite o Windows XP-u   Sta mislite o Windows XP-u Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 6:52 pm

Koristim Windows XP SP 3, i super je, bolji, mozda od Viste, ali zbog izgleda imam Vistamizer!
Back to top Go down
 
Sta mislite o Windows XP-u
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Najavljen je Windows 7
» Windows 7 look za Vistu
» Windows Geniue Advantage
» Windows XP Service Pack 3
» Windows Live Messenger

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
computersplace :: Racunarski hardware i sistemski software :: Operativni sistem-
Jump to: